Polska

Klub tymczasowo nieczynny, prosimy śledzić nowości na stronie internetowej.

Witamy
w przyszłości

Realne uczucia i emocje w nierealnej wirtualnej rzeczywistości!

Klub wirtualnej rzeczywistości − to zupełnie nowy, dotychczas nieznany format rozrywki, który pozwoli ci opuścić ten wszechświat i zanurzyć się w zupełnie nowym, nieznanym miejscu. Odkryjesz nowe galaktyki, staniesz się zdobywcą górskich szczytów i głębin oceanów, będziesz walczył z zombie i oczywiście uratujesz świat. Nie możemy obiecać, że nie zostaniesz zjedzony przez potwora lub odtajniony przez super agentów, ale zapewniamy niezapomniane emocje i wrażenia!

Obecnie wirtualna rzeczywistość w Gdańsku jest dostępna dla każdego, kto nie boi się spróbować swoich sił i zanurzyć się w niezwykle ekscytującym świecie gier. Klub CUBE zaprasza wszystkich zdobywców szczytów, pogromców potworów i po prostu miłośników wirtualnej rzeczywistości! CUBE w Gdańsku − to Twoja wyjątkowa możliwość urozmaicenia wolnego czasu w jaskrawy i niezapomniany sposób.

Wirtualna rzeczywistość otwiera przed nami ogromne możliwości, a u nas doświadczysz tego w wyposażonej w zaawansowane technologie przestrzeni. To coś innego niż zwykła rozrywka, ale radykalnie nowa możliwość. Klub CUBE w Gdańsku, dzięki ciągłej modernizacji sprzętu, oferuje gry z pełnym zanurzeniem, z maksymalną rzeczywistością.

Ty i Twoi przyjaciele będziecie mogli osobiście odczuć i doświadczyć tego na własnej skórze:

 1. zanurzenie się na dno oceanu i poznanie jego mieszkańców;
 2. spacer po chwiejnej desce na dachu wieżowca z możliwością wykonania zawrotnego skoku;
 3. atmosfera średniowiecza − atrakcja pozwoli wcielić się w obrońców zamku;
 4. zjazd z ośnieżonego szczytu na snowboardzie lub nartach;
 5. spacer po pirackim statku, dzięki któremu poczujesz adrenalinę życia korsarzy;
 6. podróż do niezbadanych światów, odległych galaktyk i podbój nowych lądów.

Wymieniona lista nowych doświadczeń i przygód jest tylko częścią naszej oferty, którą regularnie aktualizujemy i rozszerzamy naszą gamę gier wirtualnej rzeczywistości, za każdym razem zaskakując naszych klientów i pobudzając ich wyobraźnię. Dzięki naszym grom, w wirtualnej rzeczywistości możesz zamienić się w dowolną postać: historyczną, filmową, supernaturalną. Bądź kim chcesz! Pozwól sobie na to, czego nie możesz zrobić w realnym życiu!

VR CUBE: wyróżniające cechy naszego klubu

Immersja w wirtualnej rzeczywistości jest możliwa dzięki wykorzystaniu sprzętu high-tech. Nasi goście mają do dyspozycji hełm Oculus Quest 2 (4 sztuki) i specjalne kontrolery ręczne, które umożliwiają jednoczesną grę grupie 4 osób.

Przestrzeń naszego klubu jest doskonale przemyślana pod kątem komfortu graczy. Prostymi słowami, nasz pokój VR nie stwarza żadnego zagrożenia ani niedogodności dla gości. Co więcej, nic im nie przeszkadza, nie ogranicza ich ruchów i nie odwraca ich uwagi od pełnej immersji. Wirtualny przewodnik Pan Morfeusz osobiście spotyka się z gośćmi w klubie, angażując ich w grę od samego początku.

Opinie na temat CUBE w Gdańsku są pozostawiane przez klientów po wizycie na oficjalnej stronie. Można tu zapoznać się z ocenami, emocjami i wrażeniami odwiedzających. Jednak ostrzegamy, wirtualna rzeczywistość jest jeszcze ciekawsza, nie da się jej wyrazić słowami, to po prostu warto doświadczyć!

VR klub: regulamin wizyt

Odwiedzenie klubu wirtualnej rzeczywistości w Gdańsku ma swoją specyfikę. Adres miejsca do gry jest stosunkowo łatwy do znalezienia, ale można wejść tylko wtedy, gdy posiadasz specjalne hasło. Otrzymać go można przy użyciu aplikacji messengera.

Za pośrednictwem aplikacji można również zapoznać się z cenami gier w klubie za 60 minut gry - czyli standardowy czas wizyty. Wieczorne wizyty są z reguły droższe.

Administracja klubu oferuje wyjątkową możliwość sprawienia przyjemności swoim znajomym lub rodzinie. Karta podarunkowa na godzinę ekscytującej gry to świetny prezent na każdą okazję. Chciałbyś zaskoczyć swojego przyjaciela? A co może być bardziej oryginalnego, wyjątkowego i atrakcyjnego niż wirtualna rzeczywistość?

Wszystkie dobre kluby VR mają swoje własne zasady dotyczące ich odwiedzania. Zapoznaj się z naszym regulaminem:

 1. Zakaz spożywania alkoholu. Zabroniona jest zabawa pod wpływem alkoholu, ponieważ żaden "doping" nie jest nam potrzebny do przeżywania żywych emocji.
 2. Wiek 12+. Wymóg ten jest powszechnie stosowany ze względów bezpieczeństwa, ponieważ dzieci, ze względu na swoje cechy fizjologiczne, mogą czuć się niekomfortowo podczas korzystania z niezbędnego sprzętu.
 3. Szczególnie wrażliwi ludzie powinni poszukać spokojniejszych rozrywek. Tutaj adrenalina i emocje znacznie wzrastają, i mogą sięgać zenitu.
 4. Obowiązuje również ograniczenie odwiedzania przez kobiety w ciąży. Przyczyną jest to samo - zbyt wysokie natężenie emocjonalne.
 5. Obowiązkowym warunkiem jest uprzednia rezerwacja. W przypadku, gdy z jakiegoś powodu nie będziesz w stanie przybyć na czas, koniecznie poinformuj o tym przewodnika.

Nowy format rozrywki oferuje wszystkim odważnym zanurzenie się w zupełnie nowej rzeczywistości klubu CUBE. Wśród klubów VR w Polsce jesteśmy okrętem flagowym, z czego jesteśmy bardzo dumni i staramy się nadal utrzymywać wysoki poziom i renomę. Wyłącznie wysokiej jakości sprzęt, prawdziwe emocje i ekscytujące historie! To wszystko czeka na Ciebie w klubie CUBE VR w Gdańsku!

Pokaż wszystko
Chcę grać

Dlaczego miałbyś wrócić, żeby znowu z nami zagrać?

CubeVR

Absolutna swoboda

Każdy gracz może z łatwością poruszać się po placu zabaw o powierzchni 10 m2. Wszystkie ruchy gracza są śledzone i przenoszone do wirtualnego świata.

CubeVR

Zamknięty klub

Do klubu można uzyskać dostęp tylko za pomocą hasła (można uzyskać za pośrednictwem naszych sieci społecznościowych)

CubeVR

Niepowtarzalna atmosfera

Przy wejściu do CUBE przywita Cię Pan Morfeusz - Twój przewodnik do świata wirtualnej rzeczywistości. Wspólnie ze swoją asystentką wprowadzą Cię w coś, o czym nawet nie wiedziałeś, że istnieje.

CubeVR

Gra sieciowa

Zagrajcie przeciwko sobie lub razem przeciwko wszystkim! (od 1 do 4 osób równocześnie)

Motveich Whale

W jakie gry można zagrać?

Batman CubeVR
person person person person

After the Fall

Gra od twórców Arizona Sunshine -epicka wieloosobowa strzelanka, w której 4 graczy wspólnie walczy z hordami bezwzględnych umarlaków i gigantycznymi bossami, próbując odzyskać kontrolę nad miastem. Akcja rozgrywa się w 2005 roku, w mieście Los Angeles. Od czasu, gdy zaciekli Snowbreed zaczęli włamywać się do miast i niszczyć cywilizację, zmieniło się całe pokolenie.

Oglądaj
Arizona CubeVR
person person person person

Arizona Sunshine

Jest to survivalowa gra, w której możesz walczyć sam lub w zespole wiernych i zaufanych przyjaciół. Właśnie tych cech będziesz potrzebować, jeśli chcesz przetrwać w postapokaliptycznym świecie, w którym jesteś jedynym zombie.

Elven Assassin
person person person person

Elven Assassin

Jest to najbardziej rozpowszechniona gra wieloosobowa w kategorii strzelanek zręcznościowych i to właśnie od niej radzimy zacząć osobom, które po raz pierwszy zagłębiają się w wirtualną rzeczywistość. Weź do ręki łuk i broń swojej fortecy przed hordą orków. Walka nie będzie łatwa, ale z pewnymi rękami i silnymi przyjaciółmi z pewnością odniesiesz zwycięstwo

Beat Saber CubeVR
person person person person

Beat Saber

Beat Saber − to wciągająca gra rytmiczna, która z pewnością już dawno podbiła serca wszystkich graczy! Świetna muzyka, laserowe miecze i rytm. To gra, która wymaga zręczności i uwagi − będziesz mieć w rękach latające kostki i miecze świetlne − możesz rywalizować z przyjaciółmi, aby zobaczyć, kto będzie najlepszym Jedi w zespole

Half-Life Alyx CubeVR
person person person person

Half-Life Alyx

To Twoja szansa na stanie się dosłownie częścią świata Half-life − w którym wszystkie nostalgiczne ciekawostki i szczegóły tego świata ożywają wokół Ciebie. Ta gra jest stworzona do maksymalnej zabawy − wciągająca fabuła, super fajna grafika i niesamowita różnorodność technik − rękawice grawitacyjne, różne bronie i tłumy wrogów

Richies Plank CubeVR
person person person person

Richie`s Plank

Ten symulator umożliwia przejście po drążku na wysokości, która zapiera dech w piersiach. Gra jest zalecana dla tych, którzy lubią łaskotać swoje nerwy

Fancy Skiing CubeVR
person person person person

Fancy Skiing

Czeka na Ciebie całkowite zanurzenie do wirtualnej rzeczywistości i możliwość poczucia się, jakbyś naprawdę wystartował na nartach i przeleciał nad wiecznie zielonymi sosnami

Ragnarock
person person person person

Ragnarock

Gracz wciela się w kapitana statku wikingów. Celem jest poprowadzenie statku do zwycięstwa, aby wygrać wyścig. Pokonuj pojawiające się runy rozbijając je za pomocą dwóch młotów w rytm epickiej muzyki inspirowanej wikingami

Oglądaj
PavlovVR
person person person person

Pavlov VR

Counter-Strike już dostępny w wirtualnej rzeczywistości, i to właśnie Pavlov VR

Oglądaj
Seriuos Sam CubeVR
person person person person

Serious Sam

Czy kiedykolwiek marzyłeś o uratowaniu świata? Cóż, właśnie nadszedł ten czas! Przyjmij rolę największego bohatera Armii Obrony Ziemi w legendarnej grze opartej na wpisach Sema w czasopiśmie z czasów, gdy był kapitanem pancernika "Saratoga". Przejdź przez to piekło, które uczyniło kapitana Stona legendą

Regulamin klubu

spark Password
Hasło

Wejście do klubu wymaga podania hasła. Możesz go zdobyć dzięki naszym sieciom społecznościowym

spark No alcohol
Alkohol

Prosimy o powstrzymanie się od odwiedzania klubu pod wpływem alkoholu lub narkotyków

spark Age 12+
Ograniczenia wiekowe

Odwiedzanie klubu przez dzieci poniżej 10 roku życia nie jest zalecane. Wynika to z technicznych właściwości sprzętu, a także indywidualnej percepcji dziecka

spark No pregnant
Kobiety w ciąży

Zdecydowanie nie zalecamy grania kobietom w ciąży i osobom szczególnie wrażliwym emocjonalnie

spark In time
Czas przybycia

Prosimy o przybycie nie wcześniej niż 5 minut przed rozpoczęciem seansu, a w przypadku spóźnienia o powiadomienie przewodnika

spark Parents
Obowiązkowe towarzyszenie dziecku

Dzieci poniżej 15 roku życia mogą przebywać w klubie tylko w towarzystwie co najmniej jednego dorosłego opiekuna

Co mówią o tym nasi goście